Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim


Reklam-------------

HİZMETTE 12. YIL ÖZEL


NAZLIM KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ
2017 - 2018 YILI KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

TEL : 0(326) 413 71 31 – 0 (533) 485 36 68

YENİŞEHİR MAHALLESİ A.ALKAN CADDESİ NO: 17 / REYHANLIÖNTÜRK: SÖZ VERDİK, HATAY’I KALKINDIRACAĞIZ

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, binlerce yıldır farklı kültürlerin kardeşçe yaşadığı Altınözü’nde ziyaretlerde bulundu.

Altınözü’nde olduğu gibi Hatay’ın tamamında köylerin yol, altyapı, su gibi sorunlarını kökten çözeceklerini kaydeden Öntürk, vatandaşlardan tam destek aldı. Kadim kültürlerin beşiği Altınözü’nde her dinden, her dilden vatandaşla ve meslek gruplarıyla kucaklaşan Başkan Adayı Öntürk, vatandaşların Cumhur İttifakı’na olan tam desteklerinin memnuniyet verici olduğunu belirtti.

ALTINÖZÜ’MÜZ CUMHURUN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEK

Öntürk ziyaretlerde yaptığı açıklamada; “Bu davaya gönül vermiş kardeşlerimle şehrimizin dört bir yanını bayındır kılmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Köylerimizin, mahallelerimizin ihtiyaçlarını biliyoruz; planlarımız hazır. İlçemizin artan nüfus oranı ile birlikte ihtiyacı karşılamaya yönelik su, yol, altyapı gibi hizmetleri hızlıca hayata geçireceğiz. Halkımız isteyecek biz yapacağız. Çiftçimiz, pazarcımız ve vatandaşımız ile birlikte Hatay’ımız kazanacak. Verimi, üretimi destekleyen her projenin öncüsü olacağız. Çiftçinin, esnafın, emekçinin, emeklinin umudu olan AK Parti ile Altınözü’müz ve Hatay’ımızı şahlandıracağız” ifadelerini kullandı.

Öntürk, Hatay’ın oy rekortmeni ilçesi Altınözü’nden İlçe Belediye Başkan Adayı Rıfat Sarı’ya ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak kendisine yeni bir rekor destek beklediğini kaydederek ziyaretlerini sonlandırdı.

  
14 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret6190
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.022431.1467
Euro33.621833.7565
Hava Durumu
Saat